Jdi na obsah Jdi na menu
 


Afshin Khorramshahgol - můj popis zkušensti s SB

11. 2. 2007
rom : IRAN / USA Source : Afshin Khorramshahgol - correspondence to David and Faye Bailey
Subject : MY ACCOUNT RE SAI BABA

Dear Faye and David, Hello.

Here is a brief account of my experiences with Sai Baba. I apologise for the graphic language of this message, but it is the only way to share my experiences.

I travelled to India three times, from 1991 to 1993. On my first visit to India I was already a devotee of Sai Baba and believed he was God. I had a total of seven private interviews in the first two trips. In the first private interview Sai Baba asked me to undo my pants and drop my underwear. Since I believed he was God I did as he asked. He had already materialised oil and he applied it in the area between my penis and anus.

I was told after the interview by some devotees, that this act is done by gurus to their disciples to open a chakra, or source of spiritual energy in the body of the disciple. However I am not sure if this is what in fact Sai Baba had done.

My research since, has not found this initiation ceremony in any Hindu books or scriptures, or among Hindu followers of other gurus.

In every private interview after the initiation private interview, Sai Baba asked me to drop my pants and underwear, and he would rub my penis. Once he was rubbing it so hard it was obvious to me that he wanted me to get an erection.

I was busy talking to him about my problems, the problems of my country Iran, and my family’s problems, and I was asking him for his blessing for all of them.

I was not interested in sex or anything, especially with a guy, and so my penis did not grow, now matter how hard Sai Baba tried. Finally, he gave up and threw my penis up and turned away with a very angry face and mumbled something. When he turned back to me, he told me to put my pants on again and the private interview was over.

You may ask why I didn't stop Sai Baba doing what he was doing if it was so obvious to me that he wanted me to get an erection?

Due to my being brainwashed, I thought I had to throw out this thought as it was another obstacle on my way to reach God. According to Sai Baba, all bad thoughts have to be thrown out immediately and replace with good, pure thoughts - and so I threw out the idea of Sai Baba trying to give me an erection, even though I knew he was.

In another interview, Sai Baba asked me to kneel in front of him while he was standing. He took my head with his right hand and pushed it hard into his stomach. He then took my other hand with his left hand and tried to rub it against his penis.

I did not grab his penis. I just let him direct my hand to his penis, using the outside of my hand, not the palm of my hand. While he was rubbing my hand on his penis, he was moaning sexually.

In the middle of this act, I tried to look up to see his face as I wanted to see his emotions, He didn't let me. He pushed my head into his stomach harder, and this made me stop my desire to see his face altogether. He finally gave up, realising that I was not interested in grabbing his penis, since I wasn't willing to use my palm to touch him.

Even this incident didn't shake my faith in him. That's how strong is the brainwashing in Sai Baba's organisation.

In all the private interviews that I had with Sai Baba, he would also hug or kiss me, or ask me to kiss him. I had come to reason with myself that he was touching my penis because he was probably healing me of some disease or handicap. I reasoned to myself that Sai Baba asked me to kiss him, or kissed me because he loved me, and kissing on the cheeks is all right - kissing on the cheeks between men is okay in my country.

It was not until I saw a movie that shows Sai Baba cheating, that my faith in him started to crumble. It was only after I left Sai Baba (six months after seeing that movie) that I realised his real intentions in those private interviews.

I am willing to testify in any court of law or in any gathering about the above experiences.

I have been very active on the internet for the past six years and I have saved numerous people from falling into Sai Baba's evil trap.

Regards,

 Afshin.

(http://www.saiguru.net/english/personal_exp/05afshin.htm)
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

XEvil will crash worldwide internet

(Latonyablick, 26. 3. 2018 15:40)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

odpoved

(Marta, 5. 7. 2014 14:50)

Ty si hladal u neho pomoc.Keby si pochopil,ze ty si mal problem so sexualitou.Necitil si sa ako muž a Sai baba ti tymto chcel ukazat a pomoct,ze masturbacia alebo dotyk muza ineho nie je nič zle ale precitenie seba ako muza.Ty si ho obvinil,lenze ked chces pochopit majstra tak najprv musis si priamo priznat,kde maš problem,blok a ked aj on bol muž tak chcel ta v sexualite odblokovat a pomoct.Ked to nechcel pokračovat tak nebol nahnevany,len to,ze nemože ti pomoct,ked nespolupracujes a citil tvoje myslienky a co ti prebehli myslou.Preto tak reagoval,ze uz tam si musel ho obvinovat a ze je na chlapov.Toto sa mu nepačilo a nie,že si sa nechcel vzrušit.

Pseudospiritualita

(Libor, 5. 12. 2013 15:33)

Je neskutečné, jak jsou lidé schopni každému věřit. Stačí jen, aby ten člověk učil samé pozitivní věci ve velmi negativní době, aby hýřil láskou, pochopením, pomocí druhým a vším možným pozitivním, a už mu všichni věří! Nemám slov, opravdu!!! Ne, skutečně, tento svět už je definitivně zralý k tomu, aby přijal někoho takového, kdo je v křesťanství konceptualizován jako Antikrist. To ani za Hitlera lidé nebyli tak duchovně zmanipulovatelní, jako jsou dnes. Člověk současnosti totiž absolutně nebere ohled na to, jestli je něco falešné, nebo pravé, hlavně, že je to za každou cenu neskutečně pozitivní! Falešné o sobě vehementně prohlašuje, že je to pravé, autentické, prezentuje se to tak, aby to vypadalo jako pravé, autentické, což je ale přesně ta funkce falešného, která falešné definuje. Proboha vždyť už většina z nás ani nemá cit pro rozsuzování pravého a falešného!!! Vždyť to nemají (a vzhledem k jejich roli ve společnosti to ani vůbec nepotřebují) ani ti rádoby duchovní učitelé jako Saí Bába, co si troufají vydávat za spiritualitu kdejakou ve skutečnosti duchovně neskutečně primitivní, ale intelektuálně a emocionálně nesmírně vyspělý a sofistikovaný humus jako antimaterialismus, antiegoismus, antiateismus atd. Dnes se považuje za duchovní už jen to, když se odsoudí ego! Co je to proboha za pseudoduchovnost??? Ani zdaleka jen nežijeme v době, ve které duchovnost spadla už takřka na nulu. Hlavně a především je to doba, ve které se za duchovnost vydává kdejaká giganticky pozitivní humanistická sračka s prominutím řečeno. Všichni se utěšují láskou, tolerancí, humanitou a bůh ví čím ještě a pak se dostanou do takového problému se svým svědomím, že ho prostě musí úplně umlčet nebo "vyčistit" a pak se můžou prezentovat jako lidi s čistým svědomím. Nemůžu tomu uvěřit! Žijeme v době, ve které si člověk, který prostě jen nemá výčitky svědomí, připadá jako člověk s čistým svědomím, ve které "pozitivní" = "dobro" a "negativní" = "zlo", ačkoliv pro někoho může být třeba i pozitivní zlo a negativní dobro, v době, ve které každému jde jen o to, aby se měl dobře, tj. pozitivně. Dnešní člověk je snad nejfalešnější člověk známé historie. Je falešný už od raného dětství, od něhož si falešnou identitu, která je mu pohodlná, osvojuje jako vlastní. Lidé jako Satja Saí Bába už to jen zrcadlově odrážejí. K jeho podvodům a nemravnostem, které byly mnohokrát naprosto jasně dokázány, nemá smysl se už vyjadřovat. Řeknu to takhle: Žádný Satja Saí Bába ve skutečnosti nikdy neexistoval! On sám byl podvod! Ten člověk byl od začátku "Pseudosatja Saí Bába", když to tak blbě řeknu. Právě jako takový byl duchovním učitelem a vtěleným bohem, a ne jinak, tedy pseudoduchovním učitelem a pseudobohem, autenticky duchovním primitivem a doslova démonem absolutna. Kam se probůh poděla autentická spiritualita?

Demagogie

(Tomáš, 29. 7. 2013 17:20)

Jeden z největších demagogů 20. století, podobně jako třeba Osho. Oba ovládali rétorické a metodické techniky manipulace s lidskou myslí, podobně jako třeba Hitler. Jejich myšlenky byly brilantní demagogií, prvotřídní směsí pravd a lží, neuvěřitelnou dezinterpretací véd, křesťanství, věd apod. Velice se poučili z chyb svých totalitních předchůdců. Pravou podstatu svých řečí vždy skrývali. Jejich filozofie byla tak dokonalá, že byla téměř kompletně uzavřená, nezávislá na objektivní realitě, dokonale od ní izolovaná. Nacházeli žádoucí alternativu k čemukoliv nepohodlnému. Dokázali degradovat a démonizovat cokoliv nezdárného. Dokázali se uvést do stavu vědomí, v němž přepouštěli kontrolu nad svou myslí cizímu, infiltračnímu psychismu. Dokázali své učedníky uvádět do extatických stavů, osvobozujících od morálky, od napětí plynoucího z rozporu mezi ní a autentickým lidských chováním. Jako falešní proroci a služebníci klamu odvedli svoji práci na jedničku, to se musí uznat. Jejich myšlenky a činy byly tak přesvědčivé, že jejich vyznavači jsou doslova imunní vůči jakýmkoliv odhalením. Oni byli skutečně schopni dovést člověka k osobnímu sebezničení, díky vyvinutí nenásilných, takřka blažených, pozitivně působících metod toho. Přeorientovali své učedníky z vědomí dobra a zla na vědomí pozitivního a negativního. Umožnili tím, aby člověk mohl podlehnout zlu, aby se mu zlo stalo pozitivním a dobro negativním, aniž by to ten člověk zaznamenal, protože tím ztrácí pojem o dobru a zlu. Uměli vložit podstatu zla do obrazu dobra. Byli to mistrové klamu, géniové zla a jeho přirozené tendence k tomu, stát se člověku pozitivním a zničit ho tak, aniž by si to jakkoliv uvědomoval.

Autenticita

(reakce, 2. 5. 2013 23:15)

"...a zážitky, Láska a zázraky, které jsem tam zažila a každodenně zažívám zde doma, se nedají ani popsat... :))))" Petro, také drogy vyvolávají takové úžasné zážitky, zatímco potají likvidují lidskou duši. Není těžké vyvolat dojem něčeho nadpřirozeného, božského, zázračného, láskyplného. Existují metody, na které lze přijít jen s mimořádnou inteligencí, ale v principu jsou jednoduché, a také geniální. Ale ve své funkci jsou klamem. Nepochybuji o tom, že tvé zážitky byly takové, jaké je popisuješ. Ale měla by ses sama sebe zeptat, jsou-li jako právě takové rovněž autentické, či nejde-li jen o sebeklam. Na to ti neodpoví srdce, protože srdce to nerozpozná. Na to ti odpoví jedině svědomí.

Ach jo...

(Petra, 12. 3. 2012 12:47)

Ach jo... Tak tyhle stránky zakládal někdo hodně hodně omezený... Pane Bože... nevím, jestli se mám dotyčnému smát a nebo nad tím brečet... Přeji Vám, ať brzy procitnete ze své nevědomosti a omezenosti a Vaše srdce se otevře a naplní Láskou... je vidět, že je to hodně třeba.
A hlavně, než začnete vynášet nějaké soudy... ověřte si to nejdříve na opravdu adekvátních místech... a nešiřte takovéhle bláboly... které se ani nedají číst. Jak napsal pan Jarda, dál už se to nedá číst... Máte v oku asi velký trám... že? :(
Sai Babu jsem navšítivila poprvé v roce 2007, od té doby čtyřikrát... a zážitky, Láska a zázraky, které jsem tam zažila a každodenně zažívám zde doma, se nedají ani popsat... :))))
Přeji Vám hodně štěstí a moc Lásky, ať otevře Vaše srdce a osvítí Vaši mysl... ;)
Se srdečným pozdravem

Petra P. - www.bindu.cz ;)

Re: Ach jo...

(Leny, 3. 9. 2012 11:53)

Děkuji Petro. Sdílím Tvé zkušenosti...

Re: Ach jo...

(Braňo, 26. 10. 2012 10:24)

A ako ty, Petra, môžeš dokázať, že toto pravda nie je? Tiež nijak.

Kto má v oku trám keď nevie ani pripustiť, že to, čo nemôže nijak dokázať/vylúčiť, by mohla byť pravda?

Re: Ach jo...

(Martin, 18. 11. 2012 21:36)

http://www.oslikuv.net/vnitrnihlas/sc-cl-26.htm

Re: Ach jo...

(Martin, 18. 11. 2012 21:37)

PRAVDA O SAIBABOVI http://www.oslikuv.net/vnitrnihlas/sc-cl-26.htm

xx

(Jarda, 31. 12. 2011 13:05)

Rozhodně to za to stát nemohlo, protože tohle je snad největší kravina jakou jsem kdy četl. A radši si nebudu číst ty další články.. by mě to ještě víc naštvalo

Re: xx

(LUbor Hošna, 2. 1. 2012 11:33)

Jeto bezva

I prd velebnosti

(Stanka, 15. 11. 2011 20:13)

to vám to nestálo za to, abyste to přeložili do češtiny? Pak to asi nebude taková pecka jaj předesíláte. P.S. nás ve školách učili rusky, nebyl by odkázek v azbuce?

ARE YOU SERIOUS?

(MICHAEL, 26. 10. 2007 23:48)

VERY INTERESTING EXPERIENCE,SOMETHING TO LAUGH ABOUT ...