Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sai Baba utočí na své kritiky - vánoční projev

6. 2. 2007

 Vánoční Promluva  Sathya Sai Baby, 2000,v Prashanthi Nilayam temple (mandir)


"Tento typ publicity (pozornosti) je nestoudný. Skutečně nejsou vůbec lidskými bytostmi. Ti, kdo kladou překážky do cesty sváté práci jsou démoni, ne lidské bytosti. Odhodlaný slib Sai Baby se nikdy nezmění, dokonce i když démoni jako tito (jeho kritici pozn. překl.) můžou být po celém světě.(Swámi mlátí rozhodně pěstí do stolu aby zdůraznil co řekl. Posluchači dlouho aplaudují.)
 Snaží snižovat respekt pro Sai Babu se vší touhle nízkou publicitou. Netoužím vůbec po respektu. Jestli se zmenší, jaká ztráta pro mě? Postupně se respekt bude zvětšovat. I když bude tahle kampan pokračovat, a bude používat všechny písmena abecedy,na tomto světě a v naší zemi Indii (Bharat) se má sláva a respekt pro mě se nezmenší ani o zlomek.

Dokonce mnoho oddaných se stávají velmi slabými. Takový nejsou pravými oddanými. když poznáváte síly SaiBaby, proč by jste se měli obávat všech těch šílených a neužitečných řečí? Psaní, které je napsáno na zdi, hromady, které jsou pronášeny na (veřejné) scéně, a hromady, které jsou napsany v novinách, jsou všechno prohnilé hromady. Nikdo jim nemusí věnovat pozornost."

"Švýcarsko, Amerika, Japonsko, Německo, Čína, Rusko- naše děti vyšli do všech směrů. Někteří cizinci se je snaží uplatit. Říkají, 'Podívej se. Dám ti tolik tyhle velké prachy. Dám ti mnoho dolarů. Dám ti mnoho liber, když napíšete nějaké příběhy proti Satja Sai Bábovi.'

Jedno jisté naboženství vytvořilo tuto zlou publicitu, aby odvedla (od mě lidi pozn. překl.). Poskytují takhle úplatky. Dokonce jedna dívka ve Švýcarsku říkala, že ji řekly "Napišeš příběh a dáš nám ho" Tato dívka vzala boty, které nosila, z jejích nohou a zakřičela "Je toto pravda, kterou vás učí vaše nábožeství? Je toto ideál vašeho náboženství? To je špatné, vypadněte"

Mnoho z těchto Jidášů tak mají touhu po penězích a angažující se v takových věcech. Když se tak angažují, co se nakonec stalo Jidášovi? Poté co pronesl jméno Ježiše, aby ho odhalil úřadní moci, která ho zajala. Po tomto skutku , se posadil se slzami v očích "Ha! Podvedl jsem svého guru. Jsem Guru Drohi, zrádce svéhé guru, zrádce Boha", řekl a uhodil se.

Různá zrada může být spáchána. Avšak, nenechte nikoho, aby zradil Boha. Zrada Boha je nejhorší ze všech zrad. Nebude nikdy odčiněna nezaleží kolik životu bude zažito. Proto se v žádném případě, neúčastněte se na zradě Boha."

 

Toto, je zkopírován z plného needitovaného překladu slov Sai Baby Sai studenty. (Editovaná verze může být nalezena : 1) 2) , oficiální verse z časopisu Santhana 3)

(Poznámka ke zminovaným odkazům na Jidáše: Sai Baba opět demonstruje jak daleko od vševědoucnosti je, není si vůbec vědom nového moderního Biblického a historického výzkumu o Jidášovi, Ježíšovým nejblížším žákovi, který jak se okazuje ho vubec nezradil, ale jednal podle Ježíšových instrukcí. Platba stříbrem byla standartní částka, která byla vyplacena každému v takových případech)

KOMENTAR:

SB vyvrátil hlavní zásadu jeho celoživotního učení, že "Božská jiskra je v každém" !
V jeho odsuzující vánoční promluvě v r. 2000, zničil SB najednou to, co se nachází v jeho předešlých celoživotních tvrzeních:
nikoho neodsuzovat, milovat všechny a vždy se držet pravdy. Očernuje ty, kteří kritizují, šíří negativní zprávy nebo vznášejí pochybnosti, dokonce i když je zde platný základ a otevřenost je oprávněna. Označuje lidi v opozici jako Jidáše a naznačuje, že jejich činy nemohou být nikdy očistěny, a jinde dodává,že musí trpět hanbu v mnoha vtělení v budoucnosti. Dokonce, v další promluvě, prohlašuje,že neni dokonce ani boží jiskra v jeho kriticích("Nelítostný člověk nemůže být nazván božskou jiskrou, v skutku je to démon "str. 323, Sanathana Sarathi, November 2002). Tohle je v naprostém rozporu s předcházejícími tvrzení, že božská jiskra je v každé živé bytosti( "Všechny bytosti jsou jiskry vččného božství" strana 101 from promluvy v Kodaikanal 1998)

Také nepravdivě tvrdí, že ex-stoupenci byli podplacení aby  psali vymyšlené příběhy proti němu. Není zde tu ani náznak důkazu,že to tak je, takže není to nic než lež, která je zamýšlena uklidnit stoupence. Je však mnohokrát ze svědectví uváděno, že podplácení je metoda, kterou Sai Baba užívá ,aby umlčel oběti jeho homosexuálního zneužívání. Přesto se mu nepodařilo, umlčet všechny penězi, "šperky", "zlatými" hodinky, například Alaya Rahma.


Sai Baba's actions no longer fit in with all that he says about himself as regards his total purity, human perfection, freedom from all lust etc. Sai Baba always says 'I am not the body', which can also be taken as a denial of any connection with what he as 'his body' does. This is the essence of the dual personality hypothesis concerning such psychically powerful figures. Indian students who have been abused tell us privately that their teachers, such as Nityananda at the Sai College, tell them that the invisible Sai Baba is pure, but the physical Sai Baba can freely rape and kill people as he sees fit! As one commentator has written when Sai baba "even condemns them to eternal rebirths (in his Christmas discourse 2000 and not exactly in the spirit of Christmas, one might say). To me, such hypocrisy seemed to be the hallmark of organised religion (Christianity) and the main reason I would have nothing to do with it after the age of 11 or 12. Once, I would never have thought that Sathya Sai Baba would turn out to join the ranks of that long line of hypocrites."

During his public discourse some weeks after the 1993 cold-blooded murders of four devotees in his bedroom (June 6th), Sathya Sai Baba also made an aggressive attack in ridiculing, an identifiable body of journalists who visited the ashram in 1993 to find out about the six killings that took place in the temple and SSB's own quarters. They wrote what little they were able to discover in the face of secrecy and impediments from ashram and Central Trust officials. Having been challenged to answer a number of perfectly reasonable questions on his role in relation to the murders at the temple (mandir) and where he was at the time, why no complaint was lodged with the police from the Prashanti Nilayam organisation etc., SSB later attacked them in a public discourse as publishing "nothing but flights of the imagination" and for being "malicious". He thereby went against his own strict demand and defamed others, namely the journalists who were not present to answer for themselves. This defamation of absent persons without recourse to and questioning or explanation amounts to back-biting and mud-slinging. Baba has since added to the divine blacklist a number of easily identifiable persons who have written about his molestations of them and published this on the Internet. So he has frequently ignored his own words like, "Never speak ill of others" in his own actions.

Return to main page
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Let's talk on this theme.

(dddiablo9, 4. 2. 2019 21:11)

It is interesting. Prompt, where I can find more information on this question?

Test

(KattyGluk, 3. 2. 2019 19:15)

marley generic vardenafil ru

(Eitrusta, 27. 1. 2019 13:45)

What to write here?

(Andrewliz1, 18. 1. 2019 22:55)

Hello there :)
Anybody home?

Test, just a test

(SonnyDal, 16. 1. 2019 7:28)

Hello. And Bye.

fapmydick

(NickP_Druth, 18. 12. 2018 15:44)


We are in the midst of a higher condensing of empathy that will give us access to the galaxy itself. We are at a crossroads of being and illusion. Who are we? Where on the great story will we be re-energized?
https://fapmydick.com/videos/53468/kinky-teen-enjoys-sex/

AgenBola

(Derekkiz, 5. 11. 2018 5:26)

Hey guys... check this amazing web, Youwill gonna love this :
https://zeus2018.com/

Test, just a test

(WillisMat, 1. 11. 2018 2:29)

Hello. And Bye.

klada hos valp

(nseo-sw.men, 23. 10. 2018 9:18)


Greetings from California! I'm bored to tears at work so I decided to browse your site on my iphone during lunch break. I love the information you provide here and can't wait to take a look when I get home. I'm surprised at how quick your blog loaded on my mobile .. I'm not even using WIFI, just 3G .. Anyhow, fantastic site!
klada hos valp nseo-sw.men/health/61108-klada-hos-valp.html

Test, just a test

(umla, 22. 9. 2018 3:51)

Hello. And Bye.

Test, just a test

(udayda, 22. 9. 2018 2:09)

Hello. And Bye.

Test, just a test

(oraha, 20. 9. 2018 19:30)

Hello. And Bye.

Test, just a test

(hario, 11. 9. 2018 13:59)

Hello. And Bye.

Test, just a test

(feran, 7. 9. 2018 18:01)

Hello. And Bye.

Test, just a test

(vennnile, 7. 9. 2018 17:32)

Hello. And Bye.

Test, just a test

(etiol, 7. 9. 2018 17:32)

Hello. And Bye.

Test, just a test

(eliali, 4. 9. 2018 17:41)

Hello. And Bye.

Test, just a test

(MariSox, 18. 8. 2018 13:04)

Hello. And Bye.

Hi!

(Jesusjeaks, 24. 4. 2018 11:32)

Hi!

Elon Musk was right: artifitial intelligence will make new WAR. The "XEvil" was released!

(Latonyablick, 25. 3. 2018 23:38)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.